Flash FM

Program

Poniedziałek

21:00

The Martin Garrix Show

Cotygodniowy mix utworów, których Martin Garrix uwielbia słuchać w domu lub grać na imprezach.

Wtorek

21:00

Jacked Radio

Cotygodniowy mix hitów od Afrojack.

23:00

Unleash The Beat

Cotygodniowy mix show składający się z najgorętszych nadchodzących relizów EDM, klasyków parkietowych, nowych singli JES, kolaboracji, remiksów i jej niesławnych Taxigirl mashupów.

Środa

21:00

CYB3RPVNK Radio

R3HAB co tydzień będzie zabierac Cię w muzyczną podróż z utworami z jego wytwórni CYB3RPVNK oraz z ulubionymi utworami artystów z innych wydawnictw.

Czwartek

21:00

Sinphony Radio

Audycja radiowa Timmy Trumpet. Co tydzień nowe odcinki zawierające ekskluzywną muzykę od największych artystów z branży.

Piątek

22:00

VONYC Sessions

Jeden z najdłużej emitowanych i najpopularniejszych programów muzyki elektronicznej na świecie od prawdziwego pioniera muzyki tanecznej – Paul Van Dyk.

Sobota

20:00

The Willy William Show

The Willy William Show, cotygodniowy program radiowy francuskiego DJ-a i producenta, lepiej znanego ze swoich światowych hitów Mi Gente, Ego i Trompeta. Zawiera globalne hity klubowe, hity z przeszłości oraz nigdy wcześniej nie słyszane dema i mashupy.

22:00 (сo dwa tygodnie)

Dharma Radio

KSHMR uruchamia swój nowy program „Dharma Radio”, w którym prezentowane są jego najnowsze utwory, ekskluzywne materiały z jego wytwórni Dharma Records oraz niektóre jego ulubione utwory taneczne z całego świata!

22:00 (сo dwa tygodnie)

Rave Culture Radio

W&W przedstawia swój program Rave Culture Radio, który prezentuje ich różnorodne brzmienie na całym świecie. Słuchaj przełomowej muzyki tanecznej, odkrywaj najnowsze hity W&W i doświadczaj fuzji gatunków. Witamy w kulturze rave!

Niedziela

21:00

Heartfeldt Radio

Co tydzień Sam Feldt miksuje nowe ulubione, aktualne kawałki. Usiądź wygodnie, wyluzuj się i posłuchaj audycji radiowej Heartfeldt Radio!

23:00

Sun:Sets

Chicane przedstawia Sun:Sets – cotygodniowy cykl mixów, które prowadzą prosto z plaży na parkiet. Chill to kill.