Flash FM

Polecamy

Wiosna w zespole Mirami! Premiera singla “То була весна / To była wiosna”

Mirami rozpoczeło nowy rozdział w swojej muzycznej karierze, prezentując świeżo wydany singiel “То була весна / To była wiosna”. Kompozycja ta niesie ze sobą przesłanie o odrodzeniu i zmianach, które niesie za sobą właśnie ta pora roku.

“Wiosna zawsze symbolizuje narodziny czegoś nowego, dlatego nasz najnowszy utwór może stać się inspiracją do zmian w życiu każdego z nas” – wyjaśnia Andrij Bakun, producent zespołu. “Każda osoba przeżywa swoje ‘wiosny’ – momenty pełne nowych emocji i doświadczeń”.

Wiosenne zmiany dotknęły też skład grupy. Do Mirami dołączyły Alina Jaremyna oraz Iryna Zakaliużna, wprowadzając powiew świeżej energii do zespołu. Tetiana Bek, po krótkiej przerwie związanej z narodzinami dziecka, powróciła do grupy, co artystycznie  wzmacnia zespół i zachowuje jego niepowtarzalny styl.

Singiel “То була весна / To była wiosna” zapowiada serię nowych produkcji, z których każda ma szansę stać się tanecznym hitem, a jak wiemy tych Mirami ma juz na swoim koncie kilka. Dziewczyny nie zwalniają tempa i obiecują jeszcze więcej muzycznych emocji.

Single do nabycia we wszystkich dobrych sklepach muzycznych i w streamingu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem " * ".