Flash FM

Polecamy

Muzyka bez granic: nowy album Mirami – Around The World

Chciałbyś się wybrać w podróż dookoła świata? Masz niepowtarzalną okazję, aby w końcu spełnić swoje marzenie i podróżować bez granic. Jednak ta podróż będzie wyjątkowa – muzyczna.

Na taką wycieczkę zaprasza nas zespół Mirami, który wydaje nowy album Around The World. Prace nad płytą trwały ponad trzy lata, aż w końcu grupa jest gotowa do wyjątkowego muzycznego „check-inu”.

Na płycie znalazły się zarówno znane hity, jak „Instynktownie”, „Ecstasy”, „In The Air”, „Dance With Me”, a także zupełnie nowe kompozycje, które mają wszelkie szanse stać się ulubionymi utworami fanów na całym świecie. Ponadto producenci zespołu włączyli do albumu utwór „Sokoly”, który stał się wirusowym hitem na popularnym TikToku.

Warto wspomnieć, że w tym roku Mirami świętuje swoje 11. urodziny. W tym czasie trio gościło z koncertami niemal we wszystkich zakątkach świata. Zespół miał zaszczyt współpracować z artystami z wielu krajów. Właściwie ten fakt zainspirował producentów zespołu, Andrew Bakun i Alexander Duda, do nadania albumowi takiej nazwy – Around The World.

Co ciekawe, poza utworami w języku ukraińskim i angielskim słuchacze będą mogli usłyszeć kilka piosenek w języku polskim. W końcu grupa Mirami jest doskonale znana i lubiana w Polsce, a ich mega hit „Seksualna” wciąż wybrzmiewa na imprezach i znajduje się na playlistach wielu polskich rozgłośni radiowych.

Członkowie Mirami przyznają, że podczas pandemii ani na chwilę nie przestali pracować nad nowymi utworami i mają nadzieję, że wkrótce znów spotkają się ze swoimi fanami na koncertach na całym świecie.

Teraz życzą wszystkim słuchaczom wspaniałej muzycznej podróży po całym świecie, której ścieżki wyznaczać bedą nowe piosenki Mirami.

Tracklista:
01 – In The Air
02 – Instynktownie
03 – Вогонь / Ogień
04 – Dance With Me
05 – Ecstasy (English Version)
06 – Вихідні (Я так хочу) / Wolne dni (Ja tak chcę)
07 – Run Around The World
08 – Мам / Mamo [feat. XAC]
09 – Sokoły
10 – Я малюю / Ja rysuję
11 – Інстинктивно (Ukrainian Version) / Instynktownie
12 – Екстазі (Ukrainian Version) / Ecstasy
13 – Соколи (Ukrainian Version) / Sokoły
14 – Run Around The World (Real Thing Remix)

Album do nabycia we wszystkich dobrych sklepach muzycznych i w streamingu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem " * ".