Flash FM

Polecamy

Alicja Sękowska i Jack Moore – Inni

Na co dzień jest dziennikarką specjalizującą się w muzyce i kulturze. Po godzinach śpiewa, komponuje, pisze i gra na gitarze. Właśnie ukazał się jej autorski singiel, do nagrania którego zaprosiła Jacka Moore’a, syna nieżyjącego już genialnego gitarzysty i wokalisty – Gary’ego Moore’a, autora m.in takiego hitu jak “Still Got The Blues”.

Z Jackiem Moorem poznaliśmy się w sposób nietypowy i co ciekawe na samym początku Jack nie miał pojęcia, że jestem wokalistką, ponieważ skontaktowałam się z nim przedstawiając się jako dziennikarka i prosząc go o wywiad. Oprócz muzyki na co dzień zajmuję się również dziennikarstwem przeprowadzając rozmowy z gwiazdami z dziedziny filmu, teatru, sztuki czy muzyki. Zarówno z tymi pochodzącymi z Polski, jak i zza granicy, między innymi Stingiem, Shaggym, Katie Meluą, Bonnie Tayler, Alice Merton… Do wywiadu z Jackiem w konsekwencji jednak nie doszło, ale kontakt pozostał. Po roku czasu zupełnym przypadkiem skontaktowaliśmy się ponownie i wtedy wyszło na jaw, że ja również zajmuję się muzyką śpiewając i komponując własne utwory. Miałam już wtedy w planach wydanie nowego singla i postanowiłam zaprosić Jacka do współpracy. Jack na moją wiadomość zareagował z entuzjazmem! I tak zaczęła się nasza przygoda.

Jack Moore – brytyjski muzyk, gitarzysta, kompozytor. Wraz z ojcem występował na światowych scenach przez wiele lat. Grał też m.in w Royal Albert Hall, uświetniając koncert Joe Bonamassy i Deep Purple. Do wspólnych koncertów zaprosił go również Thin Lizzy. Występował na festiwalach w całej Europie (w tym wielokrotnie w Polsce). Jack Moore grywa z zespołem Cassie Taylor, realizując równocześnie własne projekty muzyczne. Związany z projektem Gary Moore Tribute Band, z którym koncertuje w Polsce i Europie.

Do utworu “Inni” napisałam muzykę i tekst. Utwór mówi o dwojgu ludzi, którzy na pierwszy rzut oka są z zupełnie innych światów, ale okazuje się, że wśród tylu różnic, które ich dzielą w jednym są podobni – czują tak samo dużą miłość do muzyki i pragną spełniać swoje marzenia.

Alicja Sękowska to wokalistka i dziennikarka, autorka tekstów piosenek i melodii. Absolwentka wydziału wokalno-aktorskiego i dziennikarstwa. Swoją przygodę z muzyką rozpoczynała w Studiu Piosenki w Opolu. Na swoim koncie ma kilka wydanych singli. Jest laureatką i uczestniczką wielu konkursów wokalnych. Współpracowała z gwiazdami polskiej sceny muzycznej, m.in zespołem Blue Café.

Single do nabycia we wszystkich dobrych sklepach muzycznych i w streamingu.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem " * ".